niedziela, 16 września 2012

Związki?

Od czego zacząć? Dziś chciałabym się zastanowić nad jedną bardzo ważną kwestią w życiu większości z nas - chodzi o związki, dlaczego w nich trwamy i co nas trzyma przy drugiej osobie?

Może temat wydaje się nie odpowiedni dla niektórych, ale ciągle się zastanawiam dlaczego trwamy w związkach bez przyszłości, toksycznych lub po prostu jesteśmy z kimś nie mając większego pojęcia dlaczego? Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Zawsze starałam się powtarzać ludziom jeśli Ci coś nie pasuje, wiesz, że to nie to po prostu odejdź nie przejmuj się znajdziesz kogoś innego, kogoś komu będzie zależeć! I co sama tkwię w związku bez przyszłości, widzę to i pomimo tego wszystkiego nadal trwam w tym gównie! Wiem brzmi dziwnie, bo skoro to rozumiem i wiem to powinnam powiedzieć DO WIDZENIA i poszukać kogoś komu będzie na mnie zależeć. Ale z drugiej strony jest to głupie przyzwyczajenie, które mówi nie jest aż tak źle, popatrz czasem jest ok lub fajnie. Co ty chcesz, życie to nie bajka?

Dziwne, wiem ale nadal nie mogę zrobić kroku na przód, nie mam sił lub ochoty przeć na przód. I najgorsze jest to, że to ja na tym cierpię, ponieważ toksyczny związek w pewien sposób Cię blokuje, zmniejsza twoje możliwości.
Ale jak to ktoś powiedział, życie to nie bajka!

A co wy o tym sądzicie? jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz